szybkie ładowanie

ONET RANO & Amperi

3 czerwca 2022

Gośćmi Onet Rano byli Dyrektor Techniczny Amperi - Gregory Radek oraz Dyrektor Sprzedaży Amperi - Michał Skowronek. Odpowiedzieli na wiele pytań odnośnie skuterów elektrycznych tj. Czym różnią się skutery elektryczne od spalinowych? Jak je ładować? Z jakiego gniazdka? Jaki mają zasięg kilometrów? A także zaprezentowali dwa nasze tygrysy - Amperi Tiger oraz skuter dostawczy Amperi Range.

Skutery Amperi & Hotelmania

31 maja 2022

Zespół Hotelmania, działa przede wszystkim w przestrzeni edukacji, relacji, świadomego budowania wizerunku i marki pracodawcy. Z okazji Hotelowego Tygodnia Ziemi 2022 zastanawialiśmy się wspólnie nad przyszłością połączenia elektromobilności z hospitality.

Czy trzy koła są lepsze niż dwa?

30 lipca 2021

D2D Donk to unikatowy skuter dostępny tylko w ofercie Amperi i naszych dealerów. Charakteryzuje się on stabilnością trójkołowca a zwrotnością zwykłego skutera.

Czy Amperi Range jest dobrym skuterem do dostaw?

30 lipca 2021

Amperi Range to jeden z najpopularniejszych elektrycznych skuterów dostawczych jeżdżących w tym momencie po krakowskich ulicach. Przeczytaj jak powstał i dlaczego tyle osób już mu zaufało

Amperi Tiger w Jednoślad.pl

30 lipca 2021

Amperi Tiger w Jednoślad.pl czyli: "Jestem pod wrażeniem możliwości tego pojazdu, bo potrafi łączyć fajną dynamikę z mocno ponadprzeciętnym zasięgiem.". Obejrzyj ich film już teraz aby dowiedzieć się dlaczego tak uważają.

Amperi na YouTube i w TVN Turbo

29 lipca 2021

Opinie o naszych skuterach w formie video

[ESC] lub